пʼятниця, 13 липня 2018 р.

Зустрічайте новинки літератури у відділі культури та мистецтв
Дудар Г.
Дивовижний витинанковий світ / Г. Дудар. - Тернопіль : Навч. кн. - Богдан, 2018. - 72 с.

У книзі в цікавій формі розповідається про українську витинанку як прекрасний вид декоративно-прикладного мистецтва, її історію та розвиток, а також подано короткі відомості про видатних майстрів Тернопільщини. Видання містить практичні поради, майстер-класи, рекомендації щодо виготовлення традиційних українських витинанок та художнього вирізування з паперу, а ще — чудові історії про те, як народжуються паперові шедеври. У додатку «Спробуй сам» читачі знайдуть заготовки майбутніх витинанок, розроблених автором книги — майстром народної творчості України. Книга ілюстрована світлинами робіт автора та відомих майстрів Тернопілля. Для вчителів образотворчого мистецтва, вихователів дошкільних закладів, керівників художніх студій, студентів художньо-педагогічних факультетів вищих навчальних закладів і всіх поціновувачів народного мистецтва України.Чумарна М.
Тайнопис вишивки / М. Чумарна. - 3-є вид., допов. - Львів : Апріорі, 2018. - 96 с.
«Тайнопис вишивки» - нова книжка, в якій автор розмірковує про взаємодію людини з долею через свідоме входження у потік божественних енергій, що творить опікунче коло над земним життям людини


Пилип’юк В.
Для тебе, Львове, я живу! : 100 вибраних світлин : [фотоальбом] / В. Пилип’юк. - Львів : Світло й тінь, 2011. - 104 с.
Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України Василь Пилип’юк видав 15 фотоальбом про Львів, де розмістив 100 вибраних світлин міста. Фотоальбом під назвою «Для Тебе, Львове, я живу!» містить інформацію на шести мовах: українській, російській, польській, англійській, німецькій та французькій. «Назва мого фотоальбому абсолютно відповідає моєму життєвому і професійному кредо: я живу для Тебе, Львове, я живу Тобою, моє рідне, дороге, найкраще місто України. Тут я пізнав (і пізнаю щодня) музику львівського ранку, тут я відчув міць львівського бруку, тут я зачаровувався західним сонцем. Тут, у Львові, побачили світ 15 моїх книжок про столичне місто Данила Галицького. Тут, у Львові, я привів свого сина Володимира за руку у яскравий світ фотомистецтва», – каже Василь Пилип’юк. Альбом містить світлини найкращих пам’яток архітектури Львова, вуличок міста у ранковий і вечірній час, панорамні фото.Секреты музыки : сб. ст. / [сост.:Т. Н. Микушина, Е. Ю. Ильина]. - Омск : СириуС, 2017. - 112 с. - (Серия "Духовно-нравственная культура").
Все наше життя пронизане звуками, музикою. Якість музики є дуже важливим фактором, від якого безпосередньо залежить подальший хід еволюції.
Але якої якості музика, яка безперервним потоком супроводжує наше життя: в магазинах, кафе, з екранів телевізорів, з радіоприймачів? .. Музика може зцілювати, а може буквально знищувати.
Збірник відкриває секрети музики. Маючи знання про вплив музики на нас і навколишній світ, ми можемо усвідомлено застосовувати ці знання і реально змінювати наше життя!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар