вівторок, 18 липня 2017 р.


        МУЗИЧНИЙ КЕРІВНИК
Фаховий журнал для музичного керівника дошкільного навчального закладу. Бракує часу на пошук ідей для музичних занять у дитячому садку? «Музичний керівник» допоможе швидко та цікаво організувати роботу з вихованцями! Ви проведете цікаві музичні заняття, скориставшись готовими конспектами та методичними рекомендаціями до них , організуєте творчі заходи, використовуючи сценарії свят, розваг, ігр, вистав, музичних казок, ознайомите вихованців з рекомендованими музичними творами та піснями сучасних композиторів завдяки нотам і текстам у зручному форматі.

       Шановні науковці і вчителі!
        До Вашої уваги проблематика статей № 1-2017:
  • Фальшивий спів у дитячому хорі (ансамблі): як виявити причини і обрати доцільні методи для усунення фальшивого співу. Пропонуються вправи для розвитку музичного слуху і артикуляційного апарату.
  • Музичні ігри на уроках музики: авторські ігри з нотним матеріалом
  • Все про мультимедійні презентації на уроках музики: види презентацій в залежності від завдань уроку, як правильно вибудувати презентацію, приклади.
  • Методика ліплення у 1 класі: як організувати процес ліплення з першокласниками – ліпимо прості форми і композицію за мотивами свята.
  • Творчі завдання з композиції в основній школі: практичні поради вчителеві образотворчого мистецтва
  • Музейна педагогіка: цікаві й змістовні завдання для школярів основної школи після відвідання експозиції музею.
  • Патріотичне виховання на уроках художньої культури: висвітлюємо на конкретних прикладах уроків у старшій школі
           

НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ ТА ЕТНОЛОГІЯ

Науково-популярний ілюстрований журнал. В журналі висвітлюються питання теорії, історії і сучасного стану народної культури, а саме: словесної, музичної і пісенної народної творчості (фольклор), хореографічної народної творчості, народного образотворчого мистецтва, народного побуту (етнографії), театральної і кінематографічної самодіяльності, а також публікуються нові зразки народної творчості, критично-бібліографічні огляди нових видань, інформації з питань народної творчості та етнографії, в яких відображені досягнення в галузі культури українського та інших слов’янських народів. Журнал ілюстрований репродукціями зразків народного мистецтва. Значне місце в журналі посідають публікації зразків народної словесної, пісенної і музичної творчості, народного танцювального та образотворчого мистецтва. Друкуються матеріали з історії фольклористики та етнографії, про творчість видатних народних співців, кобзарів, розповідачів, майстрів народного мистецтва. Журнал подає широку інформацію про роботу в галузі народної творчості та етнографії, яку провадять науково-дослідні, вищі і спеціальні середні учбові заклади, Будинки і Палаци культури, музеї, клуби України та інших країн


     Журнал «Нескучный сад» - самое популярное украинское издание по садоводству. В журнале Вы найдете доступные практические рекомендации, которые помогут создать оригинальный и комфортный сад, не требующий сложного ухода. Для садоводов - профессионалов и любителей, предлагается 12 интереснейших рубрик: новинки садового рынка, цветник, ухоженный сад, ландшафтный дизайн, практикум садовода, сад в горшке, садовый доктор, новые идеи для вашего сада, техника для сада, флористика и другие.
Все, что нужно вам для обустройства сада, - в одном журнале!
      Травневий випуск присвяжений сюжетам флори і фауни - найкращій весняній темі. Сім чудових картин чекають на втілення та стануть достойною окрасою будь-якої домівки:
- картина "Пташка"
- картина "Прогулянка в парку" - справжній вишитий шедевр
- картина "Фрукти" - класичний натюрморт
- картини "Червоні троянди" та "Лілія" - ніжні та барвисті
- картина "Кольоровий слон"- цікаве та небанальне поєднання кольорівМИСТЕЦТВО В ШКОЛІ


        Практичний журнал для вчителя музичного мистецтва, образотворчого мистецтва, художньої культури: Рекомендації науковців поради психологів , розробки уроків, статті з досвіду роботи ,  сценарії творчих заходів ,  оглядові статті про всі види й жанри мистецтва ,  картинна галерея , нотний матеріал для виконання. Багато цікавої та корисної інформації : повнокольорова вкладка з наочно-дидактичними матеріалами; «Фаховий сервер» — усе найнеобхідніше у практичній роботі вчителя щодня. Тематичні збірки матеріалів за актуальними напрямами; «Актуальні діалоги» — обговорюємо у формі «запитання-відповідь» усе, що цікавить педагогів незалежно від досвіду та предмета .Немає коментарів:

Дописати коментар