вівторок, 19 лютого 2019 р.Сміт Д.
Думати, як Леонардо да Вінчі / Д. Сміт ; [пер. з англ. А. Мішти]. - Київ : КМ-БУКС, 2018. - 224 с.

Леонардо да Вінчі, котрий жив більш ніж 500 років тому, – автор знаменитих художніх шедеврів, серед яких «Мона Ліза» і «Таємна вечеря», – вплинув на декілька поколінь художників і мислителів. Він бачив взаємозв’язки між мистецтвом та наукою, був точним і досконалим у своїй роботі та розробив багато методик, які ми продовжуємо використовувати і нині. Ці чесноти в поєднанні з унікальною уявою дозволили Леонардо да Вінчі зробити винаходи, які на декілька століть випередили свій час.

Пажак Ф.
Ван Гог. Іскріння = Manifeste incertain / Ф. Пажак ; [пер. з фр. І. Рябчій]. - Киев : Нора-Друк, 2018. - 270 с.

У життєписі Вінсента Ван Гога автор переповідає самотній шлях видатного художника – з рідної Голландії до французького містечка Овер-сюр-Уаз. Ця писана і мальована біографія наголошує на маловідомих та хибно витлумачених епізодах з життя Ван Гога.

Топська Н.
Сергій Васильківський / Н. Топська. - Київ : Кн. база «Альфа», 2018. - 64 с. : фот.

Книга розповідає про життя видатного художника Сергія Васильківського, речника національного реалістичного живопису. За довгий мистецький шлях він створив своїми картинами неповторний образ України, в якому дивовижним чином переплітаються епічні та ліричні мотиви. Цей образ предстає перед нами у знайомих краєвидах, у мужніх обличчях козаків, у неповторності та повноті життя, у світлім усміху самої природи. Ще за життя Васильківського називали «небесним художником», а його полотна іменували справжніми «перлинами», бо вони написані вірним та щирим серцем. Видання адресоване дітям середнього та старшого шкільного віку, а також усім, хто кохається в українському мистецтві.

Топська Н.
Максим Березовський / Н. Топська. - Київ : Кн. база «Альфа», 2018. - 64 с. : фот. - (Серія «Золота доба української музики»).

Золота доба української духовної музики подарувала світові сузір’я променистих талантів – Максима Березовського, Дмитра Бортнянського й Артемія Веделя. Книга розповідає про трагічну долю Максима Березовського – одного із перших українських композиторів, велич таланту якого визнали у Європі. За своє коротке, мов спалах, життя він пізнав успіхи й невдачі, славу й забуття. Рання фатальна загибель композитора була приводом для різноманітних домислів, і тому біографія його вміщує безліч нерозгаданих таємниць. Книга адресована дітям середнього та старшого шкільного віку, а також усім, хто цікавиться українською музичною культурою.

Топська Н.
Артемій Ведель / Н. Топська. - Київ : Кн. база "Альфа", 2018. - 64 с. : фот. - (Серія "Золота доба української музики").

Золота доба української духовної музики подарувала світові сузір’я променистих талантів – Максима Березовського, Дмитра Бортнянського й Артемія Веделя. Книга розповідає про коротке та трагічне життя геніального українського композитора Артемія Веделя, котрий творив духовну музику – найзагадковішу на землі. Ту музику, що веде від темряви до світла, від душевної сліпоти до мудрого прозріння, в якій органічно переплітається божественне і земне..

Немає коментарів:

Дописати коментар